"Loading..."

Düzce Balıkçı

Table of content

Düzce Balıkçı

.

Balıkçı lokantası, kültür, düzce telefon, adres, nerede, iletişim, çalışma saatleri ve sipariş bilgileri. Balık lokantaları faaliyetlerinde bulunan balıkçı.


Duzceli Balikci Yaptigi Kampanya Ile Hamsiyi 5 Tl Den Satisa Sundu Son Dakika Ekonomi Haberleri
Duzceli Balikci Yaptigi Kampanya Ile Hamsiyi 5 Tl Den Satisa Sundu Son Dakika Ekonomi Haberleri from www.ekopara.com
Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti başlı. Merve özdemir saç ve türban tasarım merkezi düzce coordinate: Düzce, düzce adresinde bulunan balıkçı lokantası hakkındaki bilgiler kesindir ve açık kaynaklardan toplanmıştır.

Bu işletme için foursquare profili ve daha fazlasını gör.

Şirket ile telefon yoluyla irtibata geçmek ve gerekli bilgler almak için, 0380 523 3308. Düzce, düzce adresinde bulunan balıkçı lokantası hakkındaki bilgiler kesindir ve açık kaynaklardan toplanmıştır. Düzce sondakika haberleri batı karadeniz'in en önemli balıkçı limanından olan akçakoca'da balıkçılar, bu yıl az miktarda avlanma olduğu için denize açılmayı bıraktı. Balıkçı, #6 among düzce seafood restaurants: Düzce balıkçı firması, düzce / merkez ilçesinde ki kültür mahallesindedir. Balıkçı hayri/düzce şirketinin açık adresi: Düzce 'da balık ve patates kızartması arayanlar için düzce balıkçı adresi: 436 likes · 1 talking about this · 1,447 were here. Düzce balıkçıları, adres ve haritaları türkiye'nin en büyük firma rehberi bulurum.com'da! Düzce balıkçı da is one of the popular place listed under seafood restaurant in düzce .sonuçları inceleyebilir ve i̇ş yeri ilanlarında aradığınız tüm düzce devren balıkçı i̇lanları ve fiyatları emlak ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Bu işletme için foursquare profili ve daha fazlasını gör. Yüzyılda osmanlı savaş ya da ticaret gemilerine ait olduğu tahmin edilen çapa takıldı. Duzce'nın akcakoca ılcesı balıkcı barınagı ıcersıne, dere yatakları ve cevrede olusan kırlılık karadenızı kırletıyor. Kültür mahallesi, 81010 düzce merkez/düzce, türkiye, değerlendirme — 4/5. 1917 ziyaretçi balıkçı lokantası ziyaretçisinden 128 fotoğraf ve 28 tavsiye gör. Balıkçı hayri/düzce mekan yorumları, iletişim bilgileri ve nasıl gidileceği hakkında bilgi alabilirsiniz! Firmanızı ücretsiz eklemek veya tüm listeyi görmek için tıklayınız. Balıkçı lokantası bulunur kültür mahallesi, 81010 düzce merkez/düzce, türkiye, bu yerin yakınında: Toplam 0 adet firmanın, adresi, yol tarifi, telefonu ve i̇letişim bilgileri listesi burada. Eylül 26, 2011, 02:17:00 öö ». Düzce bölgesinde balıkçı mı arıyorsunuz? Limandaki balıkçı barınağından hareket eden gırgır ve küçük balıkçı… batı karadeniz'in en önemli limanlarından düzce'nin akçakoca ilçesinde tekne ve ağlarının onarımlarını tamamlayan gırgır ve… Akçakocalı balıkçı bin kasa torikle limana döndü. 8 reviews by visitors and 20 detailed photos. Find on the map and call to book a table. Balıkçı lokantası, kültür, düzce telefon, adres, nerede, iletişim, çalışma saatleri ve sipariş bilgileri. Ucar iskender kebap (46 m), hill (54 metre), domino's pizza düzce (68 m), i̇nci balık lokantası (109. (mehmet akif caddesi, 6 kültür, düzce merkez, düzce). Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti başlı. Düzce balıkçılar, düzce balıkçılar firma iletişim bilgileri, balıkçılar kategorisinde faaliyet gösteriyorsanız siz de firmanızı ekleyin.