"Loading..."

Festiva Uşak

Table of content

Festiva Uşak

.

Uşak festiva avm iletişim bilgileri, (0276) 231 20., yorumları nasıl, uşak uşak merkez sarayaltı mahallesi gazi bulvarı yanyolu adresi, nerede, konumu, çalışma saatleri, nasıl giderim, yol tarifi. Kentsel dönüşümünün olduğu bu bölgede alışveriş merkezinin önemli bir canlılık sağlaması bekleniyor.


Festiva Avm Usak Instagram Posts Picuki Com
Festiva Avm Usak Instagram Posts Picuki Com from scontent-lga3-1.cdninstagram.com
+90 276 231 2014 fax. Bu işletme için foursquare profili, saat ve daha fazlasını gör. 8,092 likes · 13 talking about this · 66,637 were here.

Cınens (festiva) sineması vizyondaki filmler ve seansları.

Gazi bulvarı no:173 uşak festiva outlet avm uşak merkez, uşak. +90 276 231 2014 fax. Bu işletme için foursquare profili, saat ve daha fazlasını gör. Yeni yıla hazırız,yılbaşına özel uzun kollu elbiselerimiz için festiva mağazamıza bekleriz🤩🤗@breezegirlsboy. Uşak'ın en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan ve bünyesinde bir çok marka ismi barındıran festiva outlet bugün düzenlenen açılış töreni ile uşaklıların hizmetine girdi. No:173 uşak merkez / uşak. Uşak içindeki festiva outlet uşak ve diğer alışveriş merkezlerinin indirimler ve çalışma saatleri. Festiva outlet avm cinens sinemaları uşak. Yeni açık hava konseptiyle festiva outlet dünyaca ünlü. Cınens (festiva) sineması vizyondaki filmler ve seansları. Alışveriş merkezleri faaliyetlerinde bulunan festi̇va. Festiva uşak merkez şubesi, festiva telefon numarası, adresi ve iletişim bilgileri. Festi̇va uşak posta kodu 64000. İzmir ankara karayolu gazi bulv. ✅ tiendeo ile plan yapın ve tasarruf edin! Festiva avm uşak 24 bin metrekare üzerine kurulu olan ve bin kişiye yeni iş olanağı sağlayan uşak festiva outlet alışveriş merkezi dün düzenlenen törenle açıldı. Festiva avm, açık alan ve modern mimari konsepti ile uşaklıların sosyal yaşam ve alışveriş merkezi. Uşak'ın yeni sosyal yaşam merkezi festiva, 1 ağustos'ta kapılarını dev altay konseriyle açıyor. Uşak festiva avm iletişim bilgileri, (0276) 231 20., yorumları nasıl, uşak uşak merkez sarayaltı mahallesi gazi bulvarı yanyolu adresi, nerede, konumu, çalışma saatleri, nasıl giderim, yol tarifi. Gazi bulvarı no:173 uşak festiva outlet avm uşak merkez, uşak. Festiva outlet avm cinens sinemaları uşak. Yanyolu no:173, 64400 merkez/uşak merkez/uşak, türkiye adres. 25 yorum, makale ve 6 resme bakın. Uşak cinens festiva sinema salonunda gösterimde olan filmler ile film seanslarını görüntülemek ve uşak cinens festiva sinema salonu. Uşak festiva avm, uşak, uşak merkez, uşak, türkiye — harita üzerinde konum, telefon, çalışma sarayaltı mahallesi, gazi blv. @cinenssinemalari #festiva #festivauşak festiva uşak'ta bulunan bursa kebap evi'nde birbirinden leziz seçenekler seni bekliyor. 68502 ziyaretçi festiva outlet ziyaretçisinden 2123 fotoğraf ve 173 tavsiye gör. Festiva outlet yakınlarında yapılacak şeyler. Açık hava konsepti ile modern mimarinin birleştiği noktada sadece alışveriş. Uşak'ın en büyük alışveriş merkezi olan festiva uşak, 2013 yılının ağustos ayında 24.000 m2'lik bir alana kurulmuştur. Usak şehrinde bulunan uşak cinens festiva sinema salonun iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.