"Loading..."

Gogus Olculeri

Table of content

Gogus Olculeri

.

Daha sonra göğüslerinin en dolgun olduğu bölgeden göğüs ölçüsünü (b) alınız. Vücut sağlığı için her zaman doğru bedende iç çamaşırları tercih edilmelidir.


Kadin Olcu Tablosu Erkek Beden Olculeri
Kadin Olcu Tablosu Erkek Beden Olculeri from www.porsan.com.tr
Önce beden ölçünüzü bulmanız gerekiyor. Elena malysheva, hangi göğüs ölçülerine sahip olduğunuzu nasıl bulacağınızı ve sütyen seçerken neleri aramanız gerektiğini size söyleyecektir Göğüs ölçüsü doğru ölçümler nasıl alınır, sütyen ölçüsü nasıl belirlenir.

Örnekteki hesaplamaya göre ölçü 90 a oluyor.

Öncelikle sütyen ölçümlerinde kesin sonuç almak için sütyensiz olarak ölçü alınmalıdır. Göğüs altı yani beden ölçün 68, göğüs çevresi ise 80 ise a cup sütyen tercih etmelisin. Göğüs estetiği ameliyatları içinde en çok meme büyütme operasyonu yapılmaktadır. Aslında insanın bu ölçüleri tamamen aklında tutması güç ama en azından kendininkini bilebilir. İdeal göğüs ölçüleri hakkında kadınların bilmesi gerek teml bilgiler bulunmaktadır., i̇deal göğüs büyüklüğü ne kadar olmalı, i̇stenen meme büyüklüğü hakkında detaylı bilgiler aşağıdaki mnakalede yer almaktadır. Daha sonra göğüslerinin en dolgun olduğu bölgeden göğüs ölçüsünü (b) alınız. Göğüs mezurayı kol altına yakın, göğsünüzün en geniş noktasına yerleştirerek göğsünüzün çevresi için ölçüm yapın. Göğüs altından, göğüs kafesinizin ölçüsünü alın. Resimlere bakarak tahmin etmek isterseniz de kadınlar ve göğüs ölçüleri şu şekilde Aşağıda belirtilen ölçüler genel beden ölçüleridir. Örnekteki hesaplamaya göre ölçü 90 a oluyor. Bazen bur durum farklı olabiliyor. Sütyen ölçüsünde cup, göğüsleriniz, sütyen kabı içinde sütyen bedeninizi öğrenmeniz için ilk adım, beden ölçünüzü almakla başlar. Beden ölçüsü vücut büyüklüğü ile ilgiliyken cup ölçüsü meme büyüklüğüyle ilgilidir. Sütyen beden ölçüsü iki ölçümle tespit edilir. Göğüs çevrenizin ölçüleri 110 cm ise d cuptır. Beden + kup ölçüsü = sütyen ölçüsü. Eğer göğüs ölçünüzü bir yıldan daha uzun süredir ölçmediyseniz, sütyen bedeniniz değişmiş olabilir. Sütyen ölçüsünde b cup ne demek? Farklı bir sütyen bedeni de sizin için uygun olabilir. Eğer istediğiniz sütyen modelinin size ait olan bedeni bunun için göğüs çevresi bedeninin bir büyüğünü, kup bedeninin ise bir küçüğünü seçin ya da tam tersi. Öncelikle sayılarla ifade edilen ve aslında göğüs ölçünüzü değil, sırt genişliğinizi ifade eden beden bulunur. Doğru beden ölçünüzü alabilmek için öncelikle üzerinize balensiz, desteksiz. Fakat yine de bu ölçülerde ufak tefek oynamalar olabilir. Ölçü alırken çıplak beden üzerinden almalısınız. 1. Göğüs ölçüsü nasıl tespit edilir ? Kişinin bedenine göre göğsü daha büyük olabiliyor. İdeal göğüs ölçülerine sahip olmak kadına büyük bir özgüven verir ve sekapelite sağlar. Örneğin, 85 ölçtünüz, 85+5 = 90. Öncelikle sütyen ölçümlerinde kesin sonuç almak için sütyensiz olarak ölçü alınmalıdır. Örneğin ilk ölçüm yaptığınız göğüs altı ölçümünüz (beden) 87cm ;