"Loading..."

Parlamış Tekstil

Table of content

Parlamış Tekstil

.

Üretiminin tamamına yakını 25 den fazla. 268 ziyaretçi parlamış tekstil ziyaretçisinden 18 fotoğraf ve 3 tavsiye gör.


Uretim Parlamis Group
Uretim Parlamis Group from parlamis.com.tr
Dosab mustafa karaer caddesi no:45 bursa, 16245 turkey. Parlamiş teksti̇l, dokuma meslek grubunda osmangazi̇ / bursa bölgesinde suni ve sentetik filamentlerden ve devamsız elyaflardan dokuma kumaş imalatı (havlu 663 likes · 30 talking about this.

Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan parlamiş teksti̇l sanayi̇ ve ti̇caret li̇mi̇ted şi̇rketi̇ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan.

Moda tekstil ve bayan fantezi dokuma kumaşlar ve teknik kumaşlar üreten parlamiş teksti̇l a.ş., i̇plik boya ve bobin boya konusunda faaliyet gösteren. Demirtaş organize sanayi bölgesi mustafa karaer cd. Osmangazi'de parlamış tekstil için telefon, web sitesi, çalışma saatleri, kullanıcı yorumları ve nasıl gidileceği hakkında bilgi almak için tıklayın! Tekstil alanında faaliyet gösteren 'parlamış tekstil sanayi ve ticaret ltd. 268 ziyaretçi parlamış tekstil ziyaretçisinden 18 fotoğraf ve 3 tavsiye gör. Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan parlamiş teksti̇l sanayi̇ ve ti̇caret li̇mi̇ted şi̇rketi̇ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan. Üretiminin tamamına yakını 25 den fazla. (0224) 261 03 00(0224) 261 03 00. Adresi, nerede, konumu, çalışma saatleri, nasıl giderim, yol tarifi. Türkiye'nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir. Parlamis tekstil is located at turkey, bursa, osmangazi, demirtaş dumlupınar osb mah., gonca sok. Bu sayfalarda kuruluşa ait isim, ünvan. Kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? Osb mustafa karaer caddesi d:45 demirtaş, osmangazi, bursa adresinde bulunan parlamış tekstil hakkındaki bilgiler. Parlamış tekstil ⭐ , demirtaş dumlupınar osb mah., gonca sok., osmangazi, bursa, türkiye: N:45 dosab / bursa bursa/türkiye posta kodu: Oto kiralama ve rent a car hepsi. Fotoğrafları, adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, fotoğrafları ve müşteri yorumları yandex. +90 224 261 03 00. Şti.' isimli şirket bursa ili osmangazi ilçesi osmangazi mahallesinde yeralmaktadır. Parlamış tekstil bursa osmangazi şubesi, parlamış tekstil telefon numarası, adresi ve iletişim bilgileri. Kuruluşlarımız teknik tekstil kapsamında aşağıda belirtilen konularda üretim yapmaktadır Dosab mustafa karaer caddesi no:45, bursa, 16245, turkey. 20.000 m2 alan üzerinde, yıllık 8.000.000 mt. Ana sayfa > bursa i̇nşaat firmaları > parlamiş teksti̇l san. Şirket ve haritadaki benzer işletmeler. Parlamiş teksti̇l sanayi̇ ve ti̇caret a.ş. Parlamıs dyehouse is located within fully automated yarn dyeing machines working with latest technologies and has capacity of 300 tons/month. Parlamış tekstil & parlamış tekstil san. Dosab mustafa karaer caddesi no:45 bursa, 16245 turkey. Telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir.