"Loading..."

Plevne Kastamonu

Table of content

Plevne Kastamonu

.

No:44 kastamonu / kastamonu kastamonu, kastamonu province, turkey, 37100. Plevne restaurant, cebrail, kastamonu telefon, adres, nerede, iletişim, çalışma saatleri ve sipariş bilgileri.


Efeler Ligi Afyon Belediye Yuntas 3 Tokat Belediye Plevne 0
Efeler Ligi Afyon Belediye Yuntas 3 Tokat Belediye Plevne 0 from www.medyagazete.com
Sırada listelenen plevne ile ilgili 3 tarafsız yoruma bakın. Kastamonu yemek siparişi kebap & türk mutfağı plevne restoran, merkez (cebrail mah.) plevne bizim vazgeçilmezimiz her hafta muntazam şekilde sipariş veriyoruz ama biraz daha indirim veya. Ofisi bizzat ziyaret etmek istiyorsanız, arabanızın.

What's your favorite plevne's dish?

Bulabilirsin kastamonu plevne restaurant açılış saatleri, adres, yol tarifi ve harita, fotoğraf ve telefon numaraları 0 (366) 212 60. Address plevne cad no/44, 37100 kastamonu, kastamonu province, turquie. Plevne restaurant is working in restaurants activities. Plevne restaurant'nin adresi plevne cad. Plevne restaurant mekan yorumları, iletişim bilgileri ve nasıl gidileceği hakkında bilgi alabilirsiniz! Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 783 metredir. Plevne restaurant kastamonu ilinin merkez ilçesinde bulunmaktadır. Dilerseniz sizde değerlendirme de bulunup, yorum yazabilirsiniz. 5046 ziyaretçi plevne restaurant ziyaretçisinden 106 fotoğraf ve 7 tavsiye gör. Plevne kastamonu mekanının telefon ve adres bilgilerini bulabilir, müşteri yorum ve değerlendirmelerini okuyabilirsiniz. Plevne restorant iletişim bilgileri, 0366 212 60 0., yorumları nasıl, kastamonu plevne cad. Kastamonu, kastamonu, kastamonu adresinde bulunan plevne et kebap salonu hakkındaki bilgiler kesindir ve açık kaynaklardan toplanmıştır. No:44 kastamonu / kastamonu kastamonu, kastamonu province, turkey, 37100. Plevne et kebap salonu ⭐ , cebrail mah., plevne cad., kastamonu, kastamonu, türkiye: Kastamonu yemek siparişi kebap & türk mutfağı plevne restoran, merkez (cebrail mah.) plevne bizim vazgeçilmezimiz her hafta muntazam şekilde sipariş veriyoruz ama biraz daha indirim veya. Tripadvisor sitesinde 5 üzerinden 4,5 puanla derecelendirilmiş ve kastamonu bölgesindeki 93 restoran arasında 25. Plevne caddesi haritası kastamonu ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Mercimek çorbası ve iskender başarılıydı. Plevne, #70 among kastamonu restaurants: Find plevne restoran in kastamonu merkez with phone, website, address, opening hours and contact info. No:44 kastamonu / kastamonu adresi, nerede, konumu, çalışma saatleri, nasıl giderim, yol tarifi. No:44 kastamonu / kastamonu kastamonu, 37000 turkey. Bulabilirsin kastamonu plevne restaurant açılış saatleri, adres, yol tarifi ve harita, fotoğraf ve telefon numaraları 0 (366) 212 60. Plevne yemek salonu bilgileri, telefon numaraları, ürünleri, adresi turkiyevitrin.com da.kebap lokanta yemek. Plevne restaurant, cebrail, kastamonu telefon, adres, nerede, iletişim, çalışma saatleri ve sipariş bilgileri. 21 reviews by visitors and 20 detailed photos. Plevne sultanahmet köftecisi, kastamonu, kastamonu, kastamonu, turkey — location on the map, phone, opening hours, reviews. Plevne restaurant kastamonu, hakkındaki yorumları, düşünceleri, fikirleri insanların ilana puan vermesi. Address of kastamonu plevne restaurant, submit your review or ask any question, search nearby places on map. See foursquare profile and more for this business. +90 366 212 60 02.