"Loading..."

Sütyen Numaraları

Table of content

Sütyen Numaraları

.

Göğüs çevrenizin ölçüsünü almak için mezurayı memelerinizin altından göğüs sütyen ölçüleri bakımından göğüs kap ölçüsü, sütyen bedeni ile birebir uyumlu olan bayanların en. Sütyen bedenini öğrenmek istediğiniz kişinin öncelikle üzerinde hiçbir giysi yokken.


80 Beden Sutyen Modelleri Icin 23 Fikir Sutyen Sutyenler Giyim
80 Beden Sutyen Modelleri Icin 23 Fikir Sutyen Sutyenler Giyim from i.pinimg.com
Sütyen numaraları hesaplanırken mezura vücuda tam tutturulmalı ve düzgün ölçü alınmalıdır, aksi halde yanlış sütyen kullanımı zamanla. Sütyen modellerindeki ölçünüz iki değerden oluşur ve bu değerler sizin. Yaşa göre sütyen numaraları yaşa göre sütyen numarası kaç olmalı sütyenlerdeki a, b, c gibi harfler göğüs büyüklüğünü, 32, 34, 36 gibi rakamlar da.

Sütyen numaraları 70 ile 120 arasında değişebilir.

Beden ve cup (bone) ölçüsü. Sütyen numaraları hakkında tüm detaylar için yazılarımızı sıklıkla ziyaret edip inceleyebilirsiniz. Sütyenlerdeki sütyen numaraları 32, 34, 36 gibi rakamlar da sırt genişliğini a, b, c gibi harfler göğüs büyüklüğünü ifade ediyor. Yanlış sütyen seçimi hem kötü görüntüye sebep olur hem de rahatsızlık verir. Bedenine en uygun sütyen numaraları çamaşırım.com' da! Sütyen ölçüsü nasıl hesaplanır, cup (kap) ölçüsü nasıl alınır? Öncelikle bilinmesi gereken doğru numarada bir sütyen seçmenin sağlık açısından ne kadar önemli tabi sütyen bedeni hesaplama işlemi için üst bölgenizde herhangi bir giysinin olmaması gerekiyor. Beden ve cup (bone) ölçüsü. Yaşa göre sütyen numaraları yaşa göre sütyen numarası kaç olmalı sütyenlerdeki a, b, c gibi harfler göğüs büyüklüğünü, 32, 34, 36 gibi rakamlar da. Sütyen numaraları hesaplanırken mezura vücuda tam tutturulmalı ve düzgün ölçü alınmalıdır, aksi halde yanlış sütyen kullanımı zamanla. Farklı bir sütyen bedeni de sizin için uygun olabilir. Sütyen ölçü, numara ve bedenleri. Sütyen ölçüleri bakımından göğüs kap ölçüsü, sütyen bedeni ile birebir uyumlu olan bayanların en çok tercih. Sütyen ölçü ve beden tablosu. Sütyen numaraları hesaplanırken mezura vücuda tam tutturulmalı ve düzgün ölçü alınmalıdır, aksi halde yanlış sütyen kullanımı zamanla. Sütyen ölçüleri tablosuna bakarak sütyen ölçüsü iki değerden oluşur. Göğüs çevrenizin ölçüsünü almak için mezurayı memelerinizin altından göğüs kafesine kadar çepeçevre dolayın. Sütyen numaraları belirlenirken mezuranın göğüslerin altından ve sırtınızda düz, yatay bir çizgi oluşturacak şekilde geçmesine dikkat edin.örneğin çevre ölçüsü 76 ise kul. Adım adım sütyen seçimini görelim; Bunun için göğüs çevresi bedeninin bir. Biri beden ölçünüz, diğeri kap (cup / bone) ölçünüzdür. Beden numarasına göre sütyen nasıl seçilir. Sütyen numaraları 70 ile 120 arasında değişebilir. Sütyen ölçüsünde c cup ne demek? Göğüs altından, göğüs kafesinizin ölçüsünü alın. Eğer istediğiniz sütyen modelinin size ait olan bedeni kalmadıysa çapraz bedende olan sütyeni alabilirsiniz. Doğru sütyen ölçüsü, göğsünüzün sütyen içerisine tam olarak yerleşmesi ve sizi rahatsız etmeden bedeninize kusursuzca uyum sağlaması demektir. Sütyen modellerindeki ölçünüz iki değerden oluşur ve bu değerler sizin sütyen numaranızı belirler. Özellikle online sütyen alışverişlerinde en önemli sorunlardan olan doğru sütyen beden seçimi, bedenini bilmeyen ve devamlı kilo değişimi yaşayan bayanlar için her. Özellikle de rahatlık açısından doğru sütyen kullanmanız gerekmektedir. Yeni sezon sütyen modellerini incelemek için tıklayın!