"Loading..."

Vadistanbul Mağazalar

Table of content

Vadistanbul Mağazalar

.

Vadi i̇stanbul avm şikayet, iletişim, vadi i̇stanbul avm yorumları ve müşteri hizmetleri şikayetleri için tıklayın! İstanbul ( avrupa ) ili sarıyer ilçesinde bulunan vadistanbul mağazalar ile ilgili detaylı bilgiyi mağaza detay sayfasına giderek edinebilirsiniz.


Vadistanbul Shopping Centre 3xko Archello
Vadistanbul Shopping Centre 3xko Archello from archello.com
Vadistanbul avm 14 eylül 2017 tarihinde açıldı. Vadistanbul alışveriş merkezi kapılarını bugün açtı. Vadistanbul, türkiye'nin ödüllü mimarlık ofisi i̇ki design ile a.b.d.'nin dünyaca ünlü projelerine imza atmış som architecture tarafından tasarlanmıştır.

Ayazağa bölgesinin gelişimine büyük ölçüde katkı sağlayacak olan proje.

103 bin metrekare büyüklüğe sahip alışveriş merkezi ve 760 metre uzunluğundaki caddede; Haftanın tam ortasında, bu eşsiz lezzet ile kendinizi vadistanbul grill polonez'de mutlu etmeye ne dersiniz? Vadistanbul avm yakınlarında yapılacak şeyler. Vadi i̇stanbul avm 103 bin m² büyüklüğünde. Çok ferah bir avm, otopark geniş mağazalar geniş avm güneş alıyor diley değil yatay mimari var yemek katı ferah, restorantlar hem çok çeşitli hem. 11 yeni salonu ile sinemaseverlere eşsiz bir film izleme keyfi sunan cinemaximum vadistanbul ayrıca, gold class ve turkcell platinum screenx salonlarıyla yeni teknolojik deneyimleri seyircisiyle. Kişisel verilerin i̇şlenmesine i̇lişkin politika. Vadistanbul avm ayazağa mahallesi kemerburgaz cad. İstanbul ( avrupa ) ili sarıyer ilçesinde bulunan vadistanbul mağazalar ile ilgili detaylı bilgiyi mağaza detay sayfasına giderek edinebilirsiniz. +90 212 330 38 38. Vadistanbul avm 14 eylül 2017 tarihinde açıldı. Yarım saatte bir müzik eşliğinde su huzur veriyor. Artaş i̇nşaat ve i̇nvest i̇nşaat ortaklığıyla hayata geçirilen vadistanbul avm kapılarını bugün. Havaray, vadistanbul'un avm caddesi nde bulunan bulvar etabının seyrantepe metro hattıyla bağlanmasını sağlayacak. Tüm marka, etkinlik, orman manzarasına hakim restoran ve kafelerden haberdar olabilirsiniz. Vadistanbul alışveriş ve yaşam merkezi, i̇stanbul adresindeki d&r mağazasının indirimlerini ve diğer ayrıntıları burada bulabilirsiniz. Proje ile ilgili en güncel bilgi için. Vadistanbul konut projesinin dahilindeki vadistanbul avm, uzun bir bekleyişin ardından açıldı. Adnan menderes vatan bulvarı no: Vadistanbul alışveriş merkezi mağazaları : 103 bin metrekare büyüklüğe sahip alışveriş merkezi ve 760 metre uzunluğundaki caddede; Seyrantepe metro durağından havaray'a yapacağınız aktarma ile. Vadi i̇stanbul avm şikayet, iletişim, vadi i̇stanbul avm yorumları ve müşteri hizmetleri şikayetleri için tıklayın! Şehrin tam sınırında kargaşadan uzak hissediyor insan. Vadistanbul avm, eğlencede magic world, sinemada cinemaximum gold class ile çok keyifli vakit geçirebileceğiniz bir avm olduğunu garanti ediyoruz. Vadistanbul avm, eylül 2017'de açıldı. Vadistanbul, türkiye'nin ödüllü mimarlık ofisi i̇ki design ile a.b.d.'nin dünyaca ünlü projelerine imza atmış som architecture tarafından tasarlanmıştır. Vadistanbul'un iletişim bilgilerini ve detaylarını gör. Vadi i̇stanbul avm için yazılan tüm şikayet ve kullanıcı yorumlarına bakarak karar verin. Evofone olarak, xiaomi ürünlerinin dağıtımının yanı sıra türkiye'de kurulacak tüm mi store mağazalarının kurulum satış ve yönetim süreci şirketimizdedir. Görüş & öneri bizimle iletişime geçin.