"Loading..."

Viaport Adres

Table of content

Viaport Adres

.

İstanbul ( anadolu ) ili pendik ilçesinde bulunan viaport alışveriş merkezi (alışveriş merkezi) bünyesinde ki mağazalar görüntülenmektedir. +90 216 696 10 01.


Viaport Asia Outlet Shopping
Viaport Asia Outlet Shopping from www.viaport.com.tr
Viaport alışveriş merkezi nasıl gidilir, viaport alışveriş merkezi nerede buradan 131c numaralı otobüse binerek ihlara vadisi sokak durağında indiğinizde viaport alışveriş merkezi'ne ulaşabilirsiniz. Hem kampanyalardan ilk sen haberdar ol hem de sürpriz fırsatlardan faydalan. Türkiye'nin en büyük açık hava avm'si viaport asia 🛍️ ve anadolu yakasının en büyük iş oteli crowne plaza i̇stanbul asia.

Viaport avm telefon adres via port outlet shopping yılının ağustos ayında ziyaretçilerine kapılarını açarak :

Online sitemizde güneş gözlüğü ve aksesuar satış hizmetimiz. Adresi, nerede, konumu, çalışma saatleri, nasıl giderim, yol tarifi. Viaport avm (outlet) iett otobüs kullanarak gidebilirsiniz. Viaport alışveriş merkezi mağazaları : İstanbul viaport alışveriş merkezi alış veriş merkezi ve mağazaları için en güncel broşür, katalog ve indirimler. Sosyal yaşamın kalbi vıaport asıa'da atıyor outlet alışverişin merkezi vıaport asıa gerçek bir bowling salonunu viaport outlet shopping içinde yeniden yorumlayan bowl room. Viaport venezia mekan yorumları, iletişim bilgileri ve nasıl gidileceği hakkında bilgi alabilirsiniz! Anasayfa > araçlar > avm listesi ve restoranları > i̇stanbul'daki avm'ler > viaport outlet avm, pendik restoranları. Bayraktar grup bünyesinde 2008 yılında hayata geçen the world of vi̇a/port'ta bugün bu. 0216 696 10 01 (pbx). İstanbul ( anadolu ) ili pendik ilçesinde bulunan viaport alışveriş merkezi (alışveriş merkezi) bünyesinde ki mağazalar görüntülenmektedir. Toplam 188 mağazası ve 4500 araçlık otoparkı mevcut. Via properties'in i̇stanbul'daki ilk yatırımı olarak 2008 yılında hayata geçirdiği viaport asia outle. Viaport marina tuzla imkanlarından ilk önce ben faydalanmak istiyorum diyorsan. Viaport avm no:88 fuar alanı kurtk, i̇stanbul. Yenişehir mahallesi, dede paşa cad. Yukarıdaki haritada viaport firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. No:19 kurtköy pendik i̇stanbul türkiye şeklindedir. Bu sayfa google haritalar'ı doğru şekilde yükleyemedi. Türkiye'nin en büyük açık hava avm'si viaport asia 🛍️ ve anadolu yakasının en büyük iş oteli crowne plaza i̇stanbul asia. 25 yorum, makale ve 342 resme bakın. Adres yenişehir mahallesi dedepaşa cad. İstanbul pendik'te viaport avm içerisinde yer alan bernardo mağazamızın adres ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Dedepasa blv no:19, pendik, istanbul. No:19 mağaza no:162 pendi̇k, i̇stanbul yol tarifi al. +90 216 696 10 22 adres : Arbys pendik (viaport avm) şubeleri için adres, telefon, çalışma saatleri, email gibi iletişim bilgileri arbys pendik (viaport avm) şubeleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi de sayfamızın en altındaki yorum. İstanbul vi̇aport avm vi̇aport avm yeni̇şehi̇r mahallesi̇ dedepaşa caddesi̇ no:19 [email telefon: +90 216 696 10 01. Viaport alışveriş merkezi nasıl gidilir, viaport alışveriş merkezi nerede buradan 131c numaralı otobüse binerek ihlara vadisi sokak durağında indiğinizde viaport alışveriş merkezi'ne ulaşabilirsiniz. Viaport avm yakınlarında yapılacak şeyler.