"Loading..."

Yuvarlak Yaka

Table of content

Yuvarlak Yaka

.

Şimdi gelelim sizler için bulduğum, fikir vereceğiniz düşündüğüm yuvarlak yaka kesimin yapılışına. Yuvarlak kasa kesiminde ön kısımda ilmekler ikiye bölünür ve omuz hizasına kadar ayrı ayrı örülür.


Lela Delik Detayli Yuvarlak Yaka Bayan Bluz 3886631 Hardal Markastok
Lela Delik Detayli Yuvarlak Yaka Bayan Bluz 3886631 Hardal Markastok from cdn.markastok.com
Yuvarlak yaka kazak nasıl örülür/örgü kazak yapımı. Örgüde ister çocuk örgüsü olsun ister bayanlar için isterse de erkekler için yuvarlak. Bisiklet yaka , u yaka , yuvarlak yaka.

Video anlatımlı sayfalarımızla örgü yapılışı ile ilgili bilgileri öğrenmeye tüm hızımız ile devam ediyoruz.

Yuvarlak yaka kazak nasıl örülür/örgü kazak yapımı. Bazen yaka kesimini örerken yakadan çıkardığımız ilmek sayıları fazla veya eksik gelebiliyor. Yuvarlak yaka kesimi ön ve arka yakanın yapılışı i̇lgili yazılar: Bu kesim şeklinde yaka lastiğini de aynı anda örüyoruz. Aslında yapımı da basit arkasını dümdüz bitiriyoruz. Hepsinde sayıları değiştirerek bu tarzı. Hepsinde sayıları değiştirerek bu tarzı. Bebek yeleklerinde yuvarlak yaka nasıl kesilir? Öncelikle 5 ilmek lastiği kesiyoruz ve 5 ilmek şişe. Her türlü bebek yetişkin ceket yeleklerde uygulayabileceğiniz pratik kolay yuvarlak yaka kesimini anlattım. Hırka yuvarlak yaka kesımı ile ilgili bağlantı, resim, video ve fotoğraflar. Yuvarlak yaka, hoş görünen yaka çeşitlerindendir. Hepsinde sayıları değiştirerek bu tarzı. Bisiklet yaka , u yaka , yuvarlak yaka. Örgüde en çok tercih edilen yakadır bence yuvarlak yaka örgüler. Yuvarlak yaka yaparken arka taraf düz kesilir yaka kısmı. Bu tekniği hırka, yelek ve süveter gibi örgü çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Ben size örnekli bir model çalıştım. Yelek yakası hırka yakası daha. Ön kısım ise iki ye bölünür mesela 60 ilmekse 30 bir şişte bekletilir. Gömley yada elbiselerinize bu fiyonklu yakadan yapmak istiyorsanız buyrun. Yelek de yuvarlak yaka kesimi ile ilgili bağlantı, resim, video ve fotoğraflar. Örgüde ister çocuk örgüsü olsun ister bayanlar için isterse de erkekler için yuvarlak. Yuvarlak yaka açma / howtoknit round neck. Kıyafetler ile kombinlenmesi kolaydır, bu sebep ile fazla miktarda tercih edilir. Örgü örülür ama yaka yapılışı panik yarattırır acemilerde. Bu videomuz da tunus i̇şi yuvarlak yaka kesimi yapımını anlatımını yapmaya çalıştık. Yuvarlak yaka yapılışı ile ilgili bağlantı, resim, video ve fotoğraflar. Yuvarlak yaka yapımı ile ilgili bağlantı, resim, video ve fotoğraflar. Herkese merhaba, bu videoda sizlere, yakadan başlanılan yuvarlak yaka bir örgüdeyaka düşürme çalışmasını. Bisiklet yaka , u yaka , yuvarlak yaka.